0 236 654 44 34
YAKINDAKİ ETKİNLİKLER:
Engellilere Konut Projelerinde İndirimler
Engellilere Konut Projelerinde İndirimler

Engelli vatandaşlarımız için projeden ev satın alacaklara özel indirim imkânları sağlanırken İkinci el daire satışlarında böyle bir durumun söz konusu olmadığını söylemek mümkün. Engellilerin ev sahibi olma isteklerine karşı devletin dışarıdan bir desteği yoktur. Yalnızca TOKİ gibi konutlarda engellilerin yüzünü güldürecek indirim avantajları sağlanmaktadır.

TOKİ Engelli Evleri

Toki’den ev alacak olan engelli vatandaşlarımıza göre evler dizayn edilmekte ve ödemelerde esneklikler sağlanmaktadır. Ayrıca TOKİ evlerinde engelliler için herhangi bir faiz uygulaması söz konusu olmamaktadır.

Bu yüzden engelliler için bu gibi projelerin büyük avantaj sağladığını söyleyebiliriz. Ayrıca Engellilere Konut Projelerinde İndirimler yapan inşaat firmalara göz atıldığında Bulut İnşaat, Evviva Home projesi ile engellileri minimum ücretlerle ev sahibi yapma kolaylığı tanıyor. Engellilerin kolay uyum sağlayabilecekleri evlerde sensörlü aydınlatmalara, fotoselli muslukların yanı sıra kolayca binilebilinen asansörler bulundurulmaktadır.

Engellilere özel sağlanan konut projelerinde 1+1 daireler 59.640 TL’den satışa sunulurken 2+1 daireler de 100.800TL’den başlayan fiyat aralıklarıyla satın alınabilecek.